Asistentka konateľa spoločnosti

Názov pracovnej pozície: Asistentka konateľa spoločnosti

Mzda: (v čistom): 700 €/mesiac
+ stravné lístky (3,90€)

Miesto výkonu práce: Košice

Dátum nástupu:
Ihneď (ASAP)
Pracovný a mimopracovný pomer:
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- skúšobná doba: 3 mesiace
Náplň (druh) práce:
- aktívna komunikácia so zahraničnými klientmi v anglickom jazyku, účasť na obchodných rokovaniach vrátane služobných ciest,
- evidencia došlej, odoslanej pošty, evidencia objednávok, dodacích listov,
- starostlivosť o správnu evidenciu dochádzky zamestnancov,
- spracovanie podkladov pre mzdy a spolupráca so mzdovou účtovníčkou,
- ostatné administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného,
- ovládanie Internetu, Microsoft Excel.
Požiadavky na zamestnanca:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom) - stredne pokročilý (B2),
- aspoň 1 rok praxe v administratíve,
- Microsoft Word na pokročilej úrovni,
- vodičský preukaz skupiny B.
Pracovné podmienky:
Jednosmenný pracovný režim
Pracovný čas: od 7:00hod. do 15:00hod.
Osobnostné predpoklady:
• Štruktúrovaný prístup k práci, kreativita.
• Dobré komunikačné a organizačné zručnosti.
• Flexibilita, dynamickosť, spoľahlivosť.
• Asertívnosť, samostatnosť, dôslednosť.
• Odolnosť voči stresu.

Kontakt: Kontaktné údaje budú zverejnené po úhrade manipulačného poplatku

700,00 €